díly na auta BMW 3

díly na auta BMW 3 – prodej náhradních dílů z vrakoviště

Prodej náhradních dílů z vrakoviště - díly na auta BMW 3 - prodej náhradních dílů na všechny typy vozů. Hledáte náhradní díl na BMW 3 / jakýkoliv jiný vůz – vyplňte prosím poptávkový formulář na našem webu - v případě, že konkrétní díl bude k dispozici bude vás kontaktovat kolega přes díly pro domluvení podrobností. Díly lze zaslat po celé ČR – pakliže to povaha konkrétního náhradního dílu umožňuje. O vyhledání vámi poptávaného dílu se postará náš automatický systém a dle vámi zadané lokality osloví nejdříve nejbližší sklady, kde by bylo možné osobní převzetí a nebude-li zde díl k dispozici prohledá zbytek skladů a vrakovišť po celé ČR a pak by nebyl problém u dílů, které poslat lze díly odeslat kurýrní službou. díly na auta BMW 3 - zjistěte jednoduše a rychle dostupnost poptávaného dílu přes poptávkový formulář.

Ekologická likvidace aut

Máte doma starý a již nepotřebný automobil BMW 3, anebo jakékoliv jiné vozidlo a potřebujete provést ekologickou likvidaci? Vyplňte prosím náš poptávkový formulář na ekologickou likvidaci/výkup vozu a my se vám ozveme s naší nabídkou v co nejkratší době Po-Pá 8-17h. Ekologicky zlikvidujeme každé kompletní vozidlo, ale i auta po dopravní nehodě, které jsou kompletní a půjdou naložit na odtahovku a vykoupíme vozy zajímavé na náhradní díly což jsou většinou automobily, které se nezačali vyrábět déle než před 15 lety. Ke každému ekologicky likvidovanému, anebo vykoupenému autu získáte vždy odtah ZDARMA a protokol od státem oprávněné firmy nutný k odhlášení na dopravním úřadě. U vozidel vykoupených na náhradní díly záleží odměna na konkrétním autě - typu, roku výroby, stavu a využitelnosti náhradních dílů. U aut pouze likvidovaných je odměna 0-500kč dle aktuálních výkupních cen železa.

Prodej náhradních dílů – formulář

Máte-li dotaz ohledně dílů, vyplňte prosím tento formulář.

My se vám ozveme v pracovní době po-pá: 8-17h do max. 24h v případě, že vámi požadovaný díl budeme mít k dispozici. Pokud se do 24h neozveme, je nám líto ale vámi požadovaný díl není skladem.

Náš automatický systém zjistí nejenom dostupnost požadovaného dílu ale i v jakém konkrétním skladu je k dispozici a zda je možné vzhledem k povaze dílu a lokalitě odkud jste vy a kde je konkrétní díl je možné jej vyzvednout osobně a nebo zaslat poštou a bude vás kontaktovat kolega z nejbližšího skladu kde je díl k dispozici a domluví s vámi cenu a podrobnosti.

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

 • Nonstop monitorujeme ceny dílů u konkurence a vždy se snažíme mít nejlepší ceny.
 • Neřešíme díly s cenou nižší než 300 Kč — prosíme respektujte to.
 • Není možné, aby jste si vymontovali díly sami z důvodu bezpečnosti práce.
 • Naše sklady jsou po celé ČR ve většině krajských měst a ve větších okresních městech to ale neříká, že konkrétní díl je ve vašem městě ale může být dostupný o 100km jinde — poštou či kurýrem rozesíláme po celé ČR díly, u kterých je to možné.
 • Lokalitou zde uvedenou se myslí lokalita kde jste vy a kde vy díly hledáte ne lokalita kde my máme sklad — toto se v určitých lokalitách může ale nemusí shodovat — berte to tak, že vy zde díl hledáte a náš systém se vám díl pokusí někde najít — ten z našich kolegů/partnerů, kdo vámi hledaný díl bude mít, se vám ozve a můžete se domluvit na podrobnostech.

Ekologická likvidace / výkup aut – formulář

Prosíme o vyplnění a my vás budeme kontaktovat s naší nabídkou v co nejkratším termínu (po-pá 8-17h).

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.


 • MAB reality s.r.o.
  Holečkova 789/49
  150 00 Praha 5, Smíchov

 • IČO:28492676
  DIČ:CZ28492676
  Spisová značka:C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze

 • odtahová služba, silniční služba:Ceník služeb
  oprávněné firmy dle kraje:Seznam partnerů
  GDPR:Ochrana osobních údajů

© MAB reality s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. DOTAZY NA DÍLY A VÝKUP/LIKVIDACI POUZE PŘES FORMULÁŘ – e-mail ue.etsivokarvylidindarhan@ofni slouží pouze jako zákonný kontakt.